dětské tábory 2024
Domů
Tábory
Ceník
Galerie
Brigáda


+420 770 167 945
tabor@taborytapaza.cz

dětské tábory
2024

Moravský Beroun

Letní tábory v Moravském Berouně se konají v našem vlastním rekreačním středisku RioStar a každoročně se jich účastní více než 1200 spokojených dětí. Táborový areál se nachází v oblasti Nízkého Jeseníku nedaleko obce Moravský Beroun (okres Olomouc). Ubytování je zde k dispozici ve čtyřlůžkových chatkách a v budově se 4-6 lůžkovými pokoji. V nabídce naleznete naše nejúspěšnější typy táborů, které spolu se skvělými vedoucími a roky prověřeným programem tvoří nezapomenutelné prázdniny pro každé dítě.

Vyberte typ tábora

Středisko a ubytování

Ubytování pro děti je zajištěno ve čtyřlůžkových chatkách, sedmilůžkových srubech a v pokojích, které mají 3-5 lůžek. Všem účastníkům slouží společná sociální zařízení, kde jsou samozřejmostí sprchy s teplou vodou. K dispozici mají vždy také náhradní lůžkoviny a povlečení. Můžeme garantovat, že vybavení našeho tábora je v naprostém souladu s hygienickými předpisy a je zároveň zárukou dostatečného zázemí za nepříznivých klimatických podmínek. Všechny společné prostory včetně toalet a umýváren jsou přitom denně uklízeny.

Příplatkové aktivity

Návštěva koupaliště ve Šternberku

Návštěva koupaliště je každoročně nejoblíbenější příplatková atrakce. Výlet je naplánován podle počasí tak, aby se konal uprostřed turnusu a byl tedy součástí oddechového dne.  Během našeho pobytu na koupališti jsou děti pod permanentním dohledem vedoucích, plavčíků a táborového zdravotníka. Odjezd na koupaliště je ve 13 hodin a návrat do tábora v 18 hodin. Děti s sebou dostanou balíček se svačinou, na místě je zajištěn dostatečný pitný režim.

Cena: 190 Kč (vstupné, doprava autobusem, zdravotnický dohled, dozor vedoucích)


 

Jízda na motokárách

Jízda na motokárách je skvělý adrenalinový zážitek určený nejen pro kluky. Motokáry v Bruntále nabízí jedinečnou vnitřní trať vč. klopené zatáčky nebo tunelu.  

Min. věk: 12 let

Cena: 290 Kč (7 minut jízdy, doprava, dozor vedoucího)

Táborové tričko

Na táborovém tričku najdete především originální potisky táborů TAPAZA. Tričko slouží jako oblíbená vzpomínka na letní prázdniny s naší agenturou.

Cena: 290 Kč

Foto a video záznam z tábora

Skvělá vzpomínka na léto s TAPAZOU. Hromada fotek a video sestřih přímo z Vámi vybraného turnusu.

Cena: 190 Kč

Všechny foto a video záznamy se budou rozesílat e-mailem formou odkazu na úložiště, kde si budete moci záznamy z tábora stáhnout do svého PC. Vzhledem k velkému množství materiálu, editaci videí a uploadu na úložiště si Agentura TAPAZA vyhrazuje termín odeslání odkazů na objednané záznamy do konce měsíce října.

Adresa areálu

Kontakt

Adresa střediska

Rekreační areál Riostar
Čabová 627
793 05 Moravský Beroun

Přihlášky, fakturace, objednávky

Kancelář - tel.: 770 167 945
(po-pá 7-15 hod.)

Dotazy k táborům

Michal Chmelař - tel.: 724 315 620
Michal Líčka - tel.: 607 022 457