dětské tábory 2024
Domů
Tábory
Ceník
Galerie
Brigáda


+420 770 167 945
tabor@taborytapaza.cz

dětské tábory
2024

Kunčice pod Ondřejníkem

Letní tábory v Kunčicích p. O. jsou dlouhodobě jedním z nejpopulárnějších táborů v ČR. Každým rokem se těchto táborů zúčastní více než 2000 spokojených dětí z celé ČR i ze Slovenska. Táborový areál se nachází na okraji obce Kunčice pod Ondřejníkem (okres Frýdek-Místek). V nabídce máme 7 táborových zaměření, takže si u nás vybere opravdu každý. Tábory TAPAZA jsou zárukou skvělé zábavy, profesionálního programu a hromady zážitků, na které budou Vaše děti vždy s radostí vzpomínat.

Vyberte typ tábora

Středisko a ubytování

Ubytování pro děti je zajištěno v chatkách a srubech, které mají 4 – 7 lůžek a v pokojích budovy spodní části areálu, které mají 5-6 lůžek. V chatkách a srubech horní části střediska jsou ubytované mladší děti - cca ve věku do 13 let. V pokojích spodní části střediska jsou ubytované především děti, které jsou starší 13 let a účastníci airsoftového tábora. Všem účastníkům slouží společná sociální zařízení, kde jsou samozřejmostí sprchy s teplou vodou. K dispozici mají vždy také náhradní lůžkoviny a povlečení. Můžeme garantovat, že vybavení našeho tábora je v naprostém souladu s hygienickými předpisy a je zároveň zárukou dostatečného zázemí za nepříznivých klimatických podmínek. Všechny společné prostory včetně toalet a umýváren jsou denně uklízeny.

Příplatkové aktivity

Návštěva Aquaparku ve Frenštátě pod Radhoštěm

Návštěva aquaparku je každoročně nejoblíbenější příplatková atrakce. Aquapark je naplánován podle počasí tak, aby se konal uprostřed turnusu a byl tedy součástí oddechového dne.  Během našeho pobytu v aquaparku jsou děti pod permanentním dohledem vedoucích, plavčíků a táborového zdravotníka. Odjezd do aquaparku je ve 13 hodin a návrat do tábora v 18 hodin. Děti s sebou dostanou balíček se svačinou, v aquaparku poté zajistíme dostatečný pitný režim.

Cena: 290 Kč (vstupné, doprava autobusem, zdravotnický dohled, dozor vedoucích, DPH)


 

Tarzánie – největší lanový park v ČR

Tarzánie se nachází v krásné zalesněné oblasti v obci Trojanovice asi 2 km od areálu Pustevny. Lanový park je tvořen systémem překážek a tras, které jsou sestaveny podle náročnosti a přizpůsobeny věku a pokročilosti návštěvníka. Překážky jsou vybudovány na stromech ve výšce 4-12 metrů. Průměrná doba zvládnutí jedné trasy je 60-90 minut.

Cena: 490 Kč (vstupné, doprava, dozor vedoucího a zdravotníka, DPH)

Jízda na motokárách

Jízda na motokárách je skvělý adrenalinový zážitek určený nejen pro kluky. Motokáry ve Frenštátě pod Radhoštěm nabízí dlouhou venkovní trať plnou nejrůznějších překážek, zatáček, ale i delších rovinek.

Min. věk: 10 let

Cena: 290 Kč (7 minut jízdy, doprava, dozor vedoucího, DPH)

Táborové tričko

Na táborovém tričku najdete především originální potisky táborů TAPAZA. Tričko slouží jako oblíbená vzpomínka na letní prázdniny s naší agenturou.

Cena: 290 Kč

Foto a video záznam z tábora

Skvělá vzpomínka na léto s TAPAZOU. Hromada fotek a video sestřih přímo z Vámi vybraného turnusu.

Cena: 190 Kč

Všechny foto a video záznamy se budou rozesílat e-mailem formou odkazu na úložiště, kde si budete moci záznamy z tábora stáhnout do svého PC. Vzhledem k velkému množství materiálu, editaci videí a uploadu na úložiště si Agentura TAPAZA vyhrazuje termín odeslání odkazů na objednané záznamy do konce měsíce října.

Adresa areálu

Kontakt

Adresa střediska

Letní tábor Agentury TAPAZA
Kunčice pod Ondřejníkem ev. č. 10
739 13, Kunčice pod Ondřejníkem

Přihlášky, fakturace, objednávky

Kancelář - tel.: 770 167 945
(po - pá 7-15 hod.)


Dotazy  k táborům

Michal Chmelař - tel.: 724 315 620
Michal Líčka - tel.: 607 022 457