dětské tábory 2024
Domů
Tábory
Ceník
Galerie
Brigáda


+420 770 167 945
tabor@taborytapaza.cz

dětské tábory
2024

Kořenov

Letní tábory TAPAZA v Kořenově fungují od roku 2016. Tyto tábory navázaly na velký úspěch našich táborů na Moravě. Táborový areál se nachází na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš, v obci Kořenov (okres Jablonec nad Nisou). V nabídce naleznete naše nejúspěšnější typy táborů, které spolu s komfortním ubytováním v horské chatě Zvonice, skvělými vedoucími a roky prověřeným programem tvoří tábor, ze kterého se Vašemu dítěti nebude chtít vracet domů.

Vyberte typ tábora

Středisko a ubytování

Ubytování pro děti je zajištěno ve 2-4 lůžkových pokojích (1x 8 lůžkový pokoj). Všem účastníkům slouží společná sociální zařízení, která jsou k dispozici na každém patře. Děti mají k dispozici kompletní lůžkoviny i s povlečením. Můžeme garantovat, že vybavení chaty a táborového areálu je v naprostém souladu s hygienickými předpisy a je zároveň zárukou dostatečného zázemí i za nepříznivých klimatických podmínek. Všechny společné prostory včetně sociálního zařízení jsou přitom denně uklízeny.

Příplatkové aktivity

Návštěva bazénu v Liberci

Výlet se koná vždy uprostřed turnusu a je tedy součástí oddechového dne. Na děti čeká řada populárních atrakcí jako např. tobogán, skluzavka, vlnobití, divoká řeka a další vodní atrakce. Je zde speciální bazén určený pro menší děti a neplavce, kde se mohou, pod dohledem našich starostlivých vedoucích, „vyřádit“ i mladší účastníci. Během našeho pobytu v areálu městského bazénu jsou děti pod permanentním dohledem vedoucích a plavčíků. Odjezd na bazén je cca ve 13 hodin a návrat do tábora v 18 hodin. Děti s sebou dostanou balíček se svačinou a bude zajištěn dostatečný pitný režim.

Cena: 290 Kč (vstupné, doprava autobusem, dozor vedoucích)


 

Táborové tričko

Na táborovém tričku najdete především originální potisky táborů TAPAZA. Tričko slouží jako oblíbená vzpomínka na letní prázdniny s naší agenturou.

Cena: 290 Kč

Foto a video záznam z tábora

Skvělá vzpomínka na léto s TAPAZOU. Hromada fotek a video sestřih přímo z Vámi vybraného turnusu.

Cena: 190 Kč

Všechny foto a video záznamy se budou rozesílat e-mailem formou odkazu na úložiště, kde si budete moci záznamy z tábora stáhnout do svého PC. Vzhledem k velkému množství materiálu, editaci videí a uploadu na úložiště si Agentura TAPAZA vyhrazuje termín odeslání odkazů na objednané záznamy do konce měsíce října.

Adresa areálu

Kontakt

Adresa střediska

Horská chata Zvonice
Kořenov 872
468 49 Kořenov

Přihlášky, fakturace, objednávky

Kancelář - tel.: 770 167 945
(po-pá 7-15 hod.)

Dotazy k táborům

Michal Chmelař - tel.: 724 315 620
Michal Líčka - tel.: 607 022 457