Letní tábory v Kunčicích pod Ondřejníkem

zvolte si zaměření tábora

Letní tábory v Kunčicích p. O. jsou dlouhodobě jedním z nejpopulárnějších táborů v ČR. Každým rokem se těchto táborů zúčastní více než 2000 spokojených dětí z celé ČR i ze Slovenska. Táborový areál se nachází na okraji obce Kunčice pod Ondřejníkem (okres Frýdek-Místek).

V nabídce máme 9 táborových zaměření, takže si u nás vybere opravdu každý. Navíc nabízíme i doplňkové aktivity, jako například oblíbený výlet do Aquaparku, návštěva největšího lanového centra v ČR – Tarzánie, jízda na motokárách a mnoho dalších. Tábory TAPAZA jsou zárukou skvělé zábavy, profesionálního programu a hromady zážitků, na které budou Vaše děti vždy s radostí vzpomínat.

  • Výběr z 9 typů tábora
  • Profesionální program
  • Prověření vedoucí
  • Rozlehlé rekreační středisko
  • Krásné prostředí Beskyd
  • Vlastní bazén (9x25m)

Typy táborů

Taneční tábor

Jeden z nejpopulárnějších táborů v ČR zaměřených na moderní tanec, street dance, disco dance a latinu. TOP lektoři, hry, soutěže, koupání, profesionální show, diskotéky a další program, který Vás zavalí zábavou a skvělou prázdninovou atmosférou.

Výtvarný tábor

Výtvarný tábor je vhodný pro všechny, jejichž zájmem je estetická tvorba. Děti si vyzkouší různé výtvarné techniky a své výrobky si děti mohou odvést domů. V rámci výtvarných dílen mohou děti pracovat i na rekvizitách a maskách pro večerní programy.

Airsoftový tábor

Airsoftový tábor je určen všem příznivcům military, kteří hledají něco víc než jen bezhlavé střílení, ale mají raději taktický boj. Na deset dní se stanete členem ozbrojené jednotky, kde Vás čeká základní výcvik, spousta adrenalinových bitev a také informací ze života profesionálních vojáků.

Sportovní tábor

Sportovní tábor je určen pro děti všech věkových skupin, kteří se sportu věnují na jakékoliv úrovni. Program tábora je sestaven z nejoblíbenějších druhů sportovních aktivit, např: fotbal, badminton, vybíjená, volejbal, frisbee, plavání, americký fotbal, baseball a mnoho dalšího.

Tábor pro nejmenší

Tento tábor je ušitý na míru dětem ve věku 5-8 let. O děti se budou starat zkušené vedoucí, které s dětmi pracují celoročně. V našich řadách naleznete např. učitelky z mateřských škol. Letos máme pro nejmenší účastníky připraven program s motivy Harryho Pottera.

FLEXI tábor

U tohoto typu tábora si mohou účastníci sestavit program čistě podle sebe, svých zájmů a preferencí, aniž by se rozhodovali, jestli je bude víc bavit tančit, sportovat či se učit základům herectví a moderování. Budou si moci totiž vyzkoušet úplně všechno.

Instruktorská škola

Instruktorská škola (IŠ) je určená pro všechny, kteří by v příštích letech chtěli na naše tábory jezdit jako instruktoři nebo vedoucí. IŠ vám poskytne všechny důležité informace, znalosti i praxi, kterou budete potřebovat pro práci na našich táborech.