Letní tábory v Kořenově

zvolte si zaměření tábora

Letní tábory Agentury TAPAZA v Kořenově fungují od roku 2016. Tyto tábory navázali na velký úspěch našich táborů v Kunčicích pod Ondřejníkem. Vzhledem k tomu, že byl v minulých letech o naše tábory velký zájem, rozhodli jsme se je rozšířit i do Čech. Táborový areál se nachází na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš, v obci Kořenov (okres Jablonec nad Nisou).

V nabídce naleznete naše nejúspěšnější typy táborů, které spolu s komfortním ubytováním v horské chatě Zvonice, skvělými vedoucími a roky prověřeným programem tvoří tábor, z kterého se Vašemu dítěti nebude chtít vracet domů.

  • Komfortní ubytování hotelového typu v Horské chatě Zvonice
  • Výběr z 6 typů tábora
  • Profesionální program
  • Prověření vedoucí
  • Krásné prostředí Jizerských hor a Krkonoš

Typy táborů

Taneční tábor

Jeden z nejpopulárnějších táborů v ČR zaměřených na moderní tanec, street dance, disco dance a latinu. TOP lektoři, hry, soutěže, koupání, profesionální show, diskotéky a další program, který Vás zavalí zábavou a skvělou prázdninovou atmosférou.

Sportovní tábor

Sportovní tábor je určen pro děti všech věkových skupin, kteří se sportu věnují na jakékoliv úrovni. Program tábora je sestaven z nejoblíbenějších druhů sportovních aktivit, např: fotbal, badminton, vybíjená, volejbal, frisbee, plavání, americký fotbal, baseball a mnoho dalšího.

Anglický tábor

Tábor je zaměřen na výuku angličtiny pod vedením certifi- kovaného lektora nebo rodilého mluvčího. Určeno pro začátečníky i pokročilé. Hlavním cílem tábora je seznámit účastníky s nejrozší- řenějším světovým jazykem a zábavnou formou prohloubit jejich dosavadní znalosti o něm.

Airsoftový tábor

Airsoftový tábor je určen všem příznivcům military, kteří hledají něco víc než jen bezhlavé střílení, ale mají raději taktický boj. Na osm dní se stanete členem ozbrojené jednotky, kde Vás čeká základní výcvik, spousta adrenalinových bitev a také informací ze života profesionálních vojáků.

Výtvarný tábor

Výtvarný tábor je vhodný pro všechny, jejichž zájmem je estetická tvorba. Děti si vyzkouší různé výtvarné techniky a své výrobky si děti mohou odvést domů. V rámci výtvarných dílen mohou děti pracovat i na rekvizitách a maskách pro večerní programy.

FLEXI tábor

U tohoto typu tábora si mohou účastníci sestavit program čistě podle sebe, svých zájmů a preferencí, aniž by se rozhodovali, jestli je bude víc bavit tančit, sportovat či tvořit. Budou si moci totiž vyzkoušet úplně všechno.

Instruktorská škola

Instruktorská škola (IŠ) je určená pro všechny, kteří by v příštích letech chtěli na naše tábory jezdit jako instruktoři nebo vedoucí. IŠ vám poskytne všechny důležité informace, znalosti i praxi, kterou budete potřebovat pro práci na našich táborech.