Jaráky 2021 s TAPAZOU - Lyžařský/Snowboardový tábor

Popis tábora


Základní informace

Místo konání Horská chata Zvonice, Kořenov 872, 468 49 Kořenov
Doporučený věk 8 - 18 let
Odjezdová stanoviště Praha
Kapacita tábora 60 míst
Turnusy a ceny 1. turnus 27. 2. - 6. 3. 2021 (8 dní) Cena: 4190 Kč
2. turnus 6. 3. - 13. 3. 2021 (8 dní) Cena: 4190 Kč

Jak se k nám dopravit?

Individuálně: Příjezd na tábor doporučujeme mezi 15. – 18. hodinou. Odjezd domů bude v dopoledních hodinách, nejpozději však do 12:00 h.

Vlakem / autobusem: Agentura TAPAZA zprostředkovává dopravu na naše tábory vlakem nebo autobusem z vybraných měst. Doprava je organizovaná a během celé cesty budou s dětmi naši zodpovědní vedoucí.

Město Způsob dopravy Cena
Praha Naším zájezdovým autobusem přímo do tábora v Kořenově.350 Kč

Jak to bude s jídlem a pitím?

Pro účastníky máme zajištěných pět chodů denně (snídani, dopolední svačinu, oběd, odpolední svačinu a teplou večeři). Tábor je vybaven nadstandardní kuchyní a restaurací s kapacitou 80 míst s veškerým příslušenstvím. Náš kuchařský tým je tvořen hlavním kuchařem a několika pomocníky. Jídelníček přitom splňuje všechny požadavky na stravování na dětských rekreacích a je sestaven podle zásad racionální výživy. Každý den jsou součástí stravy čerstvé ovoce, zelenina a mléčné výrobky.

Na našich táborech klademe důraz na pestrou a bohatou stravu, tudíž si děti mohou vždy přidávat a velcí jedlíci mohou kdykoliv během dne požádat např. o pečivo. Snídaně jsou podávány formou švédských stolů a samozřejmostí jsou teplý oběd a teplá večeře. Navíc přímo v táboře budou mít děti k dispozici stánek s občerstvením. Pro děti je zajištěn celodenní pitný režim. Tzn. celý den mají k dispozici dostatečné množství tekutin formou ovocné šťávy, minerálek a čajů. Na našem táboře jsou vítány i děti s bezlepkovou dietou a po konzultaci s rodiči nemáme problém přizpůsobit se téměř jakékoliv dietě. (V případě náročnějších typů diet je nutné přivést si na tábor vlastní suroviny).

Co si s sebou vzít?

Kapesné na vleky: 2000 Kč
Hygienické potřeby (mýdlo, kartáček na zuby, zubní pastu, hřeben, atd.), ručníky, kapesníky, ponožky, pyžamo, tepláky, plavky, košile, trička, tílka, svetr, mikinu, oteplovačky, zimní bundu, zimní obuv, zimní čepice, psací potřeby, dopisní papír, sešit, kapesné dle uvážení. Další osobní věci a osobní sportovní potřeby podle vlastního uvážení. Pokud máte alergii na péřové lůžkoviny, pak je nutností si vzít vlastní polštář.

Rozhodně nezapomenout průkaz pojištěnce zdravotní pojišťovny, potvrzení o způsobilosti zúčastnit se dětského tábora potvrzené lékařem, prohlášení zákonného zástupce dítěte o bezinfekčnosti, potvrzení o úschově kapesného. Všechny tyto dokumenty naleznete ZDE.

Prosíme všechny účastníky, aby si nebrali víc než jeden kufr/batoh a jedno příruční zavazadlo do vlaku/autobusu.

Co zahrnuje základní cena?

Ubytování včetně lůžkovin, strava (5x denně), celodenní pitný režim, výchovný a provozní personál, program tábora, lektory dle zaměření, zdravotnický a ostatní personál.

Co naopak nezahrnuje?

Dopravu vlakem nebo našimi autobusy, cestovní pojištění, příplatkové aktivity. U všech našich táborů je možný příspěvek odborů (FKSP) až do výše ceny tábora.

Kdo bude dohlížet na zdraví dětí?

Součástí areálu tábora je plně vybavená ošetřovna s nadstandardní lékárnou. O zdraví a pohodu účastníků se bude starat kvalifikovaný zdravotník. Máme smluvně zajištěného lékaře přímo v Kořenově. Rodiče se mohou u našeho zdravotníka kdykoli informovat o zdravotním stavu dětí.

Co raději nechat doma?

Nedoporučujeme brát si na tábor mobilní telefony, elektroniku a jiné cennosti. Za ztracené nebo poškozené přístroje a věci, které nebudou uloženy v táborovém trezoru, nemůžeme ručit.

Máte otázky?

Pokud máte jakýkoliv dotaz nebo jste nemohli nějakou informaci na našem webu najít, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: tabor@taborytapaza.cz nebo na tel. číslech: Michal Chmelař 724 315 620, Michal Líčka 607 022 457. Můžete nám také zanechat vzkaz na naší facebookové stránce.