Letní tábory v Kunčicích pod Ondřejníkem

Airsoftový tábor

Popis tábora

Airsoftový tábor je určen všem příznivcům military, kteří hledají něco víc než jen bezhlavé střílení, ale mají raději taktický boj. Na deset dní se stanete členem ozbrojené jednotky, kde Vás čeká základní výcvik, spousta adrenalinových bitev a také informací ze života profesionálních vojáků. Nebudou samozřejmě chybět různé hry, soutěže, koupání, profesionální show, diskotéky a další program, který Vás zavalí zábavou a skvělou prázdninovou atmosférou.

Vlastní výbava

Pokud máte k dispozici vlastní výbavu, můžete si ji s sebou na tábor přivézt. Doporučejeme AEG zbraň s nabíječkou, maskáčový komplet, rukavice, pevnou obuv do lesa. Z důvodu bezpečnosti je nezbytné, abyste měli obličejovou masku. Vlastní zbraně budou po příjezdu na tábor předány vedoucím, a uskladněny v našem skladu. Zbraň bude vydána vždy před zahájením hry nebo výcviku a po ukončení bude opět uschována v našem skladu.

Je zakázano používat vlastní kuličky. Na táboře bude kuliček dostatek a můžete si je kdykoliv během pobytu dokoupit za běžné ceny.

Výbava k zapůjčení

Pokud nedisponujete vlastní výbavou, rádi Vám zapůjčíme naši. Naše kompletní výbava se skládá z: AEG zbraň (AK 47, MP5), maskáčový komplet, rukavice, obličejová maska, chránič krku. Jednorázový příplatek za zapůjčení kompletní výbavy na celý turnus činí 600 Kč.

Základní informace

Místo konání Letní tábor Agentury TAPAZA - RS Krkoška, Kunčice pod Ondřejníkem ev. č. 10, 739 13
Doporučený věk 12 - 17 let
Odjezdová stanoviště Praha, Brno, Pardubice, Olomouc, Ostrava
Kapacita tábora 60 míst
Turnusy a ceny 1. turnus 29. 6. - 8. 7. 2019 (10 dní) Cena: 4290,-
2. turnus 8. 7. - 17. 7. 2019 (10 dní) Cena: 4390,-
3. turnus 17. 7. - 26. 7. 2019 (10 dní) Cena: 4390,-
4. turnus 26. 7. - 4. 8. 2019 (10 dní) Cena: 4390,-
5. turnus 4. 8. - 13. 8. 2019 (10 dní) Cena: 4290,-
6. turnus 13. 8. - 22. 8. 2019 (10 dní) Cena: 4090,-
7. turnus 22. 8. - 31. 8. 2019 (10 dní) Cena: 4090,-

Jak se k nám dopravit?

Individuálně: Příjezd na tábor doporučujeme mezi 14. – 17. hodinou. Odjezd domů bude v dopoledních hodinách, nejpozději však do 11:00 h.

Vlakem / autobusem: Agentura TAPAZA zprostředkovává dopravu na naše tábory vlakem nebo autobusem téměř z celé ČR. Doprava je organizovaná a během celé cesty budou s dětmi naši zodpovědní vedoucí.

Město Způsob dopravy Cena
Praha Vlakem do Ostravy - z Ostravy naším zájezdovým autobusem přímo do tábora v Kunčicích p.O. 390 Kč
Pardubice 350 Kč
Olomouc 290 Kč
Brno 350 Kč
Ostrava Naším zájezdovým autobusem přímo do tábora v Kunčicích p.O. 150 Kč

Jak to bude s jídlem a pitím?

Pro účastníky máme zajištěných šest chodů denně (snídani, dopolední svačinu, oběd, odpolední svačinu, večeři a druhou večeři po večerním programu). Tábor je vybaven nadstandardní kuchyní a jídelnou s kapacitou 150 míst s veškerým příslušenstvím. Náš kuchařský tým je tvořen hlavním kuchařem a několika pomocníky, jídelníček přitom splňuje všechny požadavky na stravování na dětských rekreacích a je sestaven podle zásad racionální výživy. Každý den jsou součástí stravy čerstvé ovoce, zelenina a mléčné výrobky.

Na našich táborech klademe důraz na pestrou a bohatou stravu, tudíž si děti mohou vždy přidávat a velcí jedlíci mohou kdykoliv během dne požádat např. o pečivo. Navíc přímo v táboře budou mít děti k dispozici stánek s občerstvením. Pro děti je zajištěn celodenní pitný režim. Tzn. celý den mají k dispozici dostatečné množství tekutin formou ovocné šťávy, minerálek a čajů. Na našem táboře jsou vítány i děti s bezlepkovou dietou a po konzultaci s rodiči nemáme problém přizpůsobit se téměř jakékoliv dietě. (V případě náročnějších typů diet je nutné přivést si na tábor vlastní suroviny).

Je možné využít nějakých slev?

Sleva na sourozence – poskytujeme slevu 300 Kč za každého dalšího sourozence.

Sleva na další zakoupený turnus – po přihlášení na jeden z našich letních táborů můžete využít slevy 1000 Kč na druhý a další zakoupený letní tábor ve stejném roce.

Co si s sebou vzít?

Hygienické potřeby (mýdlo, kartáček na zuby, zubní pastu, hřeben, atd.), ručníky, kapesníky, ponožky, pyžamo, tepláky, kraťasy, plavky, košile, trička, tílka, svetr, mikinu, letní bundu, pláštěnku, sportovní obuv, nepromokavá obuv, letní čepice, sluneční brýle, opalovací krém, psací potřeby, dopisní papír, sešit, baterku a náhradní baterie, kapesné dle uvážení. Další osobní věci a osobní sportovní potřeby podle vlastního uvážení. Pokud máte alergii na péřové lůžkoviny, pak je nutností si vzít vlastní polštář.

Rozhodně nezapomenout průkaz pojištěnce zdravotní pojišťovny, potvrzení o způsobilosti zúčastnit se dětského tábora potvrzené lékařem, prohlášení zákonného zástupce dítěte o bezinfekčnosti, potvrzení o úschově kapesného, souhlas zákonného zástupce pro hráče airsoftu (Platí pro účastníky airsoftového tábora). Všechny tyto dokumenty naleznete ZDE.

Prosíme všechny účastníky, aby si nebrali víc než jeden kufr/batoh a jedno příruční zavazadlo do vlaku/autobusu.

Co zahrnuje základní cena?

Ubytování včetně lůžkovin, strava (6x denně), celodenní pitný režim, výchovný a provozní personál, program tábora, lektory dle zaměření, zdravotnický a ostatní personál.

Airsoftový tábor: 4000 kuliček pro základní výcvik

Co naopak nezahrnuje?

Dopravu vlakem nebo našimi autobusy, cestovní pojištění, příplatkové aktivity, military výbavu (airsoftový tábor). U všech našich táborů je možný příspěvek odborů (FKSP) až do výše ceny tábora.

Kdo bude dohlížet na zdraví dětí?

Součástí areálu tábora je plně vybavená ošetřovna s nadstandardní lékárnou. O zdraví a pohodu účastníků se budou starat dva kvalifikovaní zdravotníci. Máme smluvně zajištěného lékaře přímo v Kunčicích p. O., jeho ordinace je od areálu vzdálena cca 500 m. Rodiče se mohou u našich zdravotníků kdykoli informovat o zdravotním stavu dětí. Telefon na zdravotníka bude zveřejněn na našich stránkách od 20. 6.

Co raději nechat doma?

Nedoporučujeme brát si na tábor mobilní telefony, elektroniku a jiné cennosti. Za ztracené nebo poškozené přístroje a věci, které nebudou uloženy v táborovém trezoru, nemůžeme ručit.

Máte otázky?

Pokud máte jakýkoliv dotaz nebo jste nemohli nějakou informaci na našem webu najít, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: tabor@taborytapaza.cz nebo na tel. číslech: Michal Chmelař 724 315 620, Michal Líčka 607 022 457. Můžete nám také zanechat vzkaz na naší facebookové stránce.