Přihláška - letní tábory v Kunčicích

AKCE - TÁBOR POD STROMEČEK

Při přihlášení na tábor do 12. prosince 2021 Vám bude zaslán originální vánoční poukaz se jménem dítěte a budete mít táborové tričko pro rok 2022 ZDARMA.

Pro využití akce a zaslání poukazu, prosím uveďte do poznámky "tábor pod stromeček" a požadovanou velikost trička (XXS-XL). Táborové tričko pro rok 2022 děti obdrží přímo na táboře.

Typ tábora a turnus

Kontaktní údaje na účastníka tábora


(Prosíme o kontrolu správně vyplněných údajů vč. diakritiky.)

Kontaktní údaje na rodiče (bude uvedeno na faktuře)

Kontaktní údaje na druhého rodiče

Kontaktní údaje na zakonného zástupce (v případě účastníka mladšího 18ti let)

Fakturační údaje (platba nebo příspěvek od zaměstnavatele / FKSP)

(Vyplňte v případě, že bude pobyt hradit či na něj přispívat zaměstnavatel, nebo nám před odesláním přihlášky zašlete objednávku, dle které můžeme fakturovat.)

V případě, že budete čerpat příspěvek od zaměstnavatele a potřebujete pomoci s postupem fakturace nebo příspěvek budete moct čerpat později např. v měsících duben - červen, ozvěte se nám na email tabor@taborytapaza.cz, případně volejte na tel.: 585 412 236 (po-pá 7-15 hod.), domluvíme se na individuálním postupu.

Doprava

Cestovní pojištění

Cestovní pojištění AllTravel ve výši 150 Kč za osobu a pobyt zahrnuje: úrazové pojištění, pojištění zavazadel, pojištění odpovědnosti za škodu a jinou újmu, doplňkové asistenční služby. Pojištění je sjednáno u pojišťovny Allianz.

Pojistné podmínky naleznete zde.

Informační dokument k cestovnímu pojištění naleznete zde.


*Pojištění AllTravel v hodnotě 150 Kč nezahrnuje připojištění rizikových sportů a pojištění stornovacích poplatků.

Příplatkové aktivity

Více informací o příplatkových aktivitách naleznete zde

Bezlepková dieta

Zdravotní stav

(povinné pole)

(Způsobilost dítěte pro pobyt na táboře, diety, alergie, nebo jiná zdravotní omezení. Pokud dítě nemá žádná zdrav. omezení, napište prosím do tohoto pole "bez omezení".)

Poznámka

(Pokud jste si objednali táborové tričko, sem do poznámky prosím uveďte jeho velikost: XXS/XS/S/M/L/XL)

Anketa — Jak jsi nás našel/našla?

Všeobecné podmínky

(povinné pole)

* Všechny položky jsou povinné, kromě příplatkových aktivit, fakturačních údajů a poznámky.

** Je třeba zadat kompletní kontaktní údaje alespoň na jednoho rodiče.


Účastník / zákonný zástupce, odesláním této přihlášky, souhlasí s použitím jeho osobních údajů, s pořizováním a použitím fotodokumentace, videozáznamů a audiozáznamů v souladu se zákonem č.101/2000 sb. o ochraně osobních údajů uvedených v přihlášce pro potřeby poskytovatele. Poskytovatel se zavazuje shromažďovat osobní údaje dětí jen pro svou potřebu z důvodu konání dětského tábora, pro účely jejich pojištění po dobu pobytu zde, za účelem zajištění zasílání nabídek akcí pořádaných poskytovatelem a neposkytnout tyto údaje třetím osobám pro komerční účely.

Dále účastník/zákonný zástupce souhlasí a prohlašuje, že byl seznámen s všeobecnými obchodními podmínkami společnosti Agentura TAPAZA s.r.o. a s cenou pobytu a veškerých příplatků, které si objednal prostřednictvím tohoto on-line přihlašovacího formuláře.


Platební možnosti

 • Převodním příkazem na konto Agentura TAPAZA s.r.o. - Fio banka 2000483224/2010. Jako variabilní symbol uveďte číslo faktury. (Pro zájemce ze Slovenské republiky: Fio banka 2000483224/8330 IBAN: CZ19 2010 0000 0020 0048 3224)
 • Poštovní poukázkou typu A na konto Agentura TAPAZA s.r.o. – Fio banka 2000483224/2010. ( Nelze použít pro Slovenskou republiku ). Stačí vyplnit jméno účastníka a jako variabilní symbol číslo faktury.
 • Vkladem na účet Agentury TAPAZA s.r.o. – Fio banka 2000483224/2010 na kterékoli pobočce Fio banky jako variabilní symbol používejte číslo faktury. (Pro zájemce ze Slovenské republiky vkladem na účet: 2000483224/8330 Fio banka, IBAN: CZ19 2010 0000 0020 0048 3224)
 • Na dětské rekreace přispívají podnikové výbory. V tomto případě částku uhradí podnikový výbor na základě objednávky a faktury na konto Agentury TAPAZA s.r.o. (Fio banka 2000483224/2010).

Ke všem platbám prosím uvádějte jako variabilní symbol číslo faktury.


Termín plateb

V případě přihlášení do 17.5. 2022
Celková cena tábora je splatná k 31. 5. 2022. Záloha ve výši 1000,- Kč je splatná na základě zálohové faktury, která Vám bude zaslána na Váš e-mail společně s potvrzením o přijetí přihlášky na tábor. Potvrzení o přijetí přihlášky na tábor bývá doručeno obvykle do dvou pracovních dní. Zálohová faktura má splatnost 7 dní. Zákazník může v odůvodněných případech (např. z důvodu poskytnutí příspěvku FKSP zaměstnavatelem) požádat poskytovatele o splatnost jinou.

V případě přihlášení od 17.5. 2022
Celková cena tábora je splatná do 14 dní od obdržení e-mailu s potvrzením přihlášky na tábor a fakturou. V případě přihlášení na tábor 14 dní a méně před začátkem daného turnusu je celková cena tábora splatná den před začátkem turnusu, na který je zákazník přihlášen.

Nedodržení platebních termínů bez předchozí konzultace bude považováno za ztrátu zájmu o pobyt a může vést ke zrušení přihlášky na tábor.


Sleva na tábor

Sleva na sourozence – poskytujeme slevu 300 Kč za každého dalšího sourozence.

Sleva na další zakoupený turnus – po přihlášení na jeden z našich táborů v létě 2022 můžete využít slevy 1000 Kč (500 Kč v případě 7. turnusu) na druhý a další zakoupený tábor.


Storno podmínky

 • 1000 Kč za osobu při zrušení přihlášky (písemně) více než 60 dní před nástupem
 • 1500 Kč při zrušení přihlášky (písemně) mezi 59. - 35. dnem včetně před datem nástupu
 • 2000 Kč při zrušení přihlášky (písemně) mezi 34. - 10. dnem včetně před datem nástupu
 • 2500 Kč při zrušení přihlášky (písemně) mezi 9. - 4. dnem včetně před nástupem na tábor
 • 100% z ceny pobytu při zrušení přihlášky od 3. dne před nástupem na tábor a při nenastoupení na tábor
 • 0 Kč v případě náhradníka z Vaší strany
 • 1000 Kč za osobu v případě písemného zrušení přihlášky z důvodu nemoci (nutné doložení lékařské zprávy), nutné oznámení nejpozději 3 dny před začátkem objednaného turnusu.
 • 1000 Kč za osobu v případě písemného zrušení přihlášky z důvodu úrazu (nutné doložení lékařské zprávy), nutné oznámení nejpozději 3 dny před začátkem objednaného turnusu.
 • 2500 Kč za osobu v případě písemného zrušení přihlášky z důvodu nemoci (nutné doložení lékařské zprávy), oznámení méně než 3 dny před začátkem turnusu nebo v průběhu turnusu.
 • 2500 Kč za osobu v případě písemného zrušení přihlášky z důvodu úrazu (nutné doložení lékařské zprávy), oznámení méně než 3 dny před začátkem turnusu nebo v průběhu turnusu.


Všechny žádosti o vrácení peněz včetně zrušení pobytu podejte prosím písemně na adresu sídla Agentury TAPAZA s.r.o. nebo prostřednictvím e-mailu: tabor@taborytapaza.cz Veškeré storno platby a vrácení peněz se vyřizuje až po skončení všech turnusů s tím, že Agentura TAPAZA s.r.o. si vyhrazuje termín pro vyřízení všech žádostí do 31. 10. 2022